Kontakt

Galeria Podróży

Galeria Podróży

Adres: ul. Branickiego 10 lok.120, 02-972 Warszawa Wilanów
Numer telefonu:  +48 22 4020 742 , +48 609 105 120
E-mail:  biuro@galeriapodróży.net


 

Galeria Podróży funkcjonuje od 2010 roku a od stycznia 2013  jest autoryzowanym przedstawicielem firmy GRECOS Holiday specjalizującym się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek w basenie Morza Śródziemnego. W dalszym ciagu w naszej ofercie posiadamy wycieczki innych renomowanych Tour Operatorów takich jak Rainbow, Wezyr, Coral Travel, Exim Tours, Sun&Fun i wielu innych. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki O Nas oraz FAQ.
Od 2021 roku Galeria Podróży to również agencja ubezpieczeniową. Oferujemy ubezpieczenia majątkowe (dom, mieszkanie, biuro), odpowiedzialności cywilnej oraz komunikacyjne (OC/AC/NNW). Posiadamy również pełen wachlarz ubezpieczeń turystycznych - od kosztów rezygnacji, zachorowania na covid, narciarskie, OC, kosztów leczenia itp. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.
Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia najnowszej oferty First Minute/First Deal na LATO 2022. Kupując wycieczkę z dużym wyprzedzeniem otrzymujesz rabaty i zniżki nawet do 35% - zaliczka już od 15%. Oferujemy ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu przedstawienia dokładnych warunków, które mogą się różnic w zlależności od organizatora. Z chęcią przygotujemy dla Państwa niezobowiązującą ofertę.

Dojazd do biura

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500