FAQ

 

Witamy w cześći FAQ czyli często zadawanych pytań.

  

Jaka jest zaleta kupowania wycieczki w Galerii Podróży?

- Pełna obsługa online -  wszystkie formalności związane z wyborem i zakupem wycieczki załatwiamy zdalnie bez potrzeby pojawiania się w biurze stacjonarnym, wystarczy podać w mailu podstawowe informacje takie jak preferowany termin i kierunek wyjazdu, miejsce wylotu, ilość i wiek podróżujących osób, planowany budżet i podstawowe założenia urlopu (wypoczynek, zwiedzanie, aktywny urlop, typ obiektu etc.) aby uzyskać od nas niezobowiązująca ofertę wyjazdu.

- Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem - stosujemy prostą założenie: zadowolony klient powraca i poleca nas 1 nowemu klientowi, a niezadowolony zniechęca 7 potencjalnych i sam nigdy nie wraca. Mamy pełną świadomość działania tego prostego mechanizmu i docieramy z ofertą do nowych osób poprzez coraz szersze grono naszych zadowolonych klientów.

- Nasze doświadczenie i wiedza - Mówimy jak jest. Zaletą korzystania z usług Galerii Podróży jest nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, znajomość bazy hotelowej i  atrakcji turystycznych - co niekoniecznie musi być prawdziwe np. w przypadku popularnych call centre gdzie kontaktujemy się z przypadkowymi osobami, których celem jest przede wszystkim wynik sprzedaży a nie satysfakcja klienta. W dobie internetu wydaje się, że wszystko można sprawdzić przy pomocy wyszukiwarek, opinii innych i zdjęć - jednak wiele z tych informacji pochodzi od hoteli i organizatorów wyjazdów, którym zależy aby pokazać daną atrakcję w jak najlepszym świetle, a gdy przyjeżdżamy na miejsce to rzeczywistość okazuje się nieco inna. Regularnie uczestniczymy w wyjazdach studyjnych poszerzając naszą wiedzę na temat poszczególnych obiektów i lokalizacji. Dzięki temu udzielamy szerokiej informacji na temat kluczowych aspektów oferty i możemy lepiej zarządzać Waszymi oczekiwaniami.

- Szeroki wybór wycieczek i najniższa cena - Posiadamy ofertę wielu wiodących na polskim rynku organizatorów wyjazdów i dzięki temu możemy wybrać optymalną ofertę z dostępnych na rynku. Często te same hotele są dostępne w różnych cenach u kilku tour operatorów. Naszą przewagą jest to, że oferujemy cenę, która jest najkorzystniejsza z punktu widzenia klienta. Biura własne organizatorów, jak i organizatorzy, mają ograniczoną ofertę tylko do swojej marki i oferują to co jest u nich dostępne, a nie to co jest optymalne z punktu widzenia klienta. Nasze ceny są dokładnie takie same jak w biurach własnych operatorów czy też w ich biurach internetowych i oferujemy te same promocje i rabaty.

- Elastyczność - Czas - Indywidualne podejście - Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości - to dodatkowe zalety korzystania z naszych usług

 

Czy nasze ceny różnią się od cen oferowanych przez organizatorów lub inne biura internetowe?

Nie, są dokładnie takie same. Konkretna wycieczka kosztuje zawsze tyle samo bez względu na to gdzie zostanie zakupiona – w biurze własnym organizatora, na stronie internetowej organizatora, w biurze stowarzyszonym czy też na stronie biura stowarzyszonego. Nasze ceny są dokładnie takie same jak w ofercie organizatorów i uwzględniaja prowadzone przez tour operatorów akcje promocyjne i rabaty.

 

Czym jest oferta First Minute/First Deal i jakie są jej zalety?

Jest to oferta przedsprzedaży, w której biura podróży oferują swoje wycieczki z dużym wyprzedzeniem, np. sprzedaż wakacji 2019 ruszyła juz w październiku 2018 i będzie trwała do stycznia/lutego, jednak w miarę upływu czasu rabaty są zmniejszane. W tej formule sprzedaży obowiązuje zasada im wczesniej tym taniej. Kupując wycieczki z dużym wyprzedzeniem mamy często gwarancję najniższej ceny (tzn. wycieczka u danego organizatora nie będzie oferowana po niższej cenie), zniżki do 30-35% i różne atrakcyjne dodatki (np. wycieczki fakultatywne, zniżki na dziecko, etc.), których nie uzyskamy kupując wycieczkę po tym okresie. Dodatkową zaletą jest bardzo szeroki wybór oferty  - nie tak jak w Last Minute kiedy do dyspozycji są pojedyńcze miejsca i hotele, które do tej pory się nie sprzedały co często świadczy o ich atrakcyjności. Dobrym zabezpieczeniem przy zakupie wycieczki z tak dużym wyprzedzeniem jest wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, które w sytuacjach losowych gwarantuje nam zwrot wiekszości kosztów. Jest to standardowy produkt oferowany przez nasze biuro. Dodatkowo przy wykupowaniu wycieczek z dużym wyprzedzeniem z reguły wpłacamy jednynie zaliczkę a pozostała kwota jest wymagana w poźniejszym terminie. Szczerze zachęcamy do wykupowania wycieczek w formule First Minute - w przypadku bardziej szczególowych pytań chętnie podzielimy się z Państwem informacjami na temat zasad First Minute konkretnego organizatora 

  

Czy oferujemy te same zniżki co na stronach internetownych organizatorów?

 

Tak. Jesteśmy zobowiązani do oferowania wycieczek w tych samych cenach. W niektórych biurach przy wyjazdach zorganizowanych powyżej 10 osób jesteśmy w stanie uzyskać dodatkowe rabaty.

 

Czy Galeria Podróży jest organizatorem oferowanych wycieczek?

 

Galeria Podróży jest multi-agencją turystyczną i wszystkie oferowane przez nas wyjazdy stanowią ofertę największych organizatorów turystycznych w Polsce.

 

Czy powierzone nam pieniądze są bezpieczne?

 

Tak. Od początku 2014 roku większośc organizatorów wymaga bezpośrednich wpłat od klientów na konta organizatorów więc Państwa środki są zabezpieczone w sposób wymagany przez obowiazujace w Polsce regulacje. Wszyscy organizatorzy, z którymi współpracujemy posiadają wymagane przepisami gwarancje bankowe na wypadek swojej niewypłacalności.

 

Czy oferujemy bilety na same przeloty?

 

Tak. W sprzedaży posiadamy bilety wszystkich linni lotniczych oraz połączenia czarterowane przez tour operatorów do najpopularniejszych destynacji turustycznych (np. Grecos, Wezyr, TUI, etc.).

 

Czy biuro działa tylko w wyznaczonych godzinach?

Poza oficjalnymi godzinami otwarcia prosimy o kontakt mailowy. Regularnie sprawdzamy korespondencję mailową.

 

Czy dojeżdżamy do klientów?

Tak. Jeśli jest taka potrzeba możemy dojechać w umówione miejsce i zaprezentować ofertę np. u Państwa w domu/firmie/w pobliskiej kawiarni.

 

Czy mogę zdalnie załatwić wszystkie formalności?

Tak. Obsługujemy klientów z całej Polski a wszystkie formalności związane z wyborem i zakupem wycieczki, podpisaniem umowy na wyjazd, czy też płatnością załatwiamy bez potrzeby pojawiania się u nas w biurze.

 

Czy w poblizu biura łatwo zaparkować?

Tak. Parking znajduje się bezpośrednio przed naszym biurem. Aby wjechać na parking należy pobrać bilet z bramki wjazdowej, który upoważnia do bezpłatnego parkowania przez 1 godzinę.

 

Czy akceptujemy płatności kartą kredytową/płatniczą?

Obecnie możliwośc płatności kartą dotyczy wybranych organizatorów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowej informacji.

 

Czy katalogi dostępne w naszym biurze są bezpłatne?

Tak. Serdecznie zapraszamy do biura po bezpłatne katalogi na kolejny sezon.

 

Czy oferta na naszej stronie jest aktualna?

Oferta jest aktualizowana codziennie ale szczególnie w okresie wakacyjnym z uwagi na duże zainteresowanie może różnić się od stanu faktycznego. Dodatkowo część z naszej oferty może być niewyświetlana z uwagi na zmiany w ciągu dnia. Proponujemy kontakt bezpośrednio z nami aby sprawdzić dostępność danej wycieczki oraz poznać naszą kompletną ofertę.

 

Czy jest możliwość wstępnej rezerwacji wycieczki?

U większości tour operatorów jest możliwość bezkosztowej rezerwacji wycieczki na 24 godziny. Możliwość ta nie dotyczy z reguły oferty Last Minute. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.