O nas

Moją przygodę z branżą turystyczną rozpoczęłam w 2004 roku zatrudniając się w jednym z warszawskich biur podróży i wystarczyło mi stosunkowo  niewiele czasu, aby uświadomić sobie, że posiadanie własnego biura podróży to moje marzenie.

Jednak zanim udało mi się je spełnić, zmieniłam pracodawcę i miałam okazję zdobywać doświadczenie jednym z najlepszych biur licencyjnych w Polsce firmy Scan Holiday.

W 2010 roku postanowiłam spróbować własnych sił i otworzyłam Galerię Podróży, do której wszystkich bardzo serdecznie zapraszam. Moją misją jest spełnianie wakacyjnych marzeń a przyświecającą mi zasadą indywidualne podejście do każdego klienta. Zwiedziłam wiele ciekawych zakątków świata, dlatego służę pomocą w dobraniu idealnej lokalizacji na Państwa wymarzone wakacje. Szeroka oferta wycieczek wielu organizatorów pozwala mi na optymalne dobranie celu podróży dbając jednocześnie o odpowiednią jakośc i Państwa portfele. Warto przy tym wspomnieć, że moja oferta jest dokładnie taka sama cenowo jak wycieczka wykupiona bezpośrednio u organizatora (zapraszam do zapoznania sie z zakładką FAQ). Największą satysfakcję sprawiają mi powracający zadowoleni klienci, których grono stale się poszerza w miarę jak docieramy z naszą ofertą do kolejnych osób.

Wycieczki, które posiadamy w naszej ofercie to wyjazdy renomowanych Tour Operatorów takich jak: Grecos Holiday, Rainbow Tours, Exim Tours, Coral Travel, Wezyr Holidays, Adriatyk, 7islands, Sun&Fun, Easy Travel i Otium Travel. Nasza oferta jest stale poszerzana o wycieczki pozostałych dostępnych na naszym rynku tour operatorów. Obsługujemy klientów z całej Polski i wszystkie formalności związane z zakupem wycieczki, podpisaniem umowy na wyjazd, płatnością załatwiamy bez potrzeby pojawiania się u nas w biurze. 

Od początku 2013 roku Galeria Podróży jest autoryzowanym agentem GRECOS Holiday - lidera na polskim rynku wśród biur specjalizujących się w wycieczkach w rejon basenu Morza Środziemnego. Nawiązana współpraca jest wyrazem zaufania do Galerii Podróży jako biura o najwyższych standardach obsługi.

Od 2021 roku jesteśmy również agentem ubezpieczeniowym i prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń majątkowych, odpowiedzialności cywilnej oraz komunikacyjnych OC/AC/NNW.

Biuro podróży początkowo miesciło się w Warszawie przy ul. Egejskiej 17, a od października 2012 znajduje się w swoim docelowym miejscu przy ul. Branickiego 10 lok 120 w Miasteczku Wilanów.